O výrobě

OSMO Top olej 

TOP OSMO OIL je speciální kombinace oleje a vosku k úpravě kuchyňských pracovních desek, stolových desek a povrchu nábytku. Povrch dřeva zůstane přírodně matný a nevznikne umělý plastový povrch. Nátěr se vyznačuje zvláštní tvrdostí a odolností povrchu a má velmi snadnou údržbu. Odpuzuje vodu a nečistoty. Osmo Top Olej je založen na bázi přírodních rostlinných olejů a vosků. Má otevřené póry, neodprýskává, ani nepraská nebo se neodlupuje. Povrch je odolný vůči chemikáliím používaným v domácnosti jako víno, pivo, cola, káva, čaj, ovocné šťávy, mléko, voda atd. dle DIN 68861-1C.

              

Designové podnože z ocelových jaklů a hlazených kulatin nabízíme dle vyrobených vzorů, které nadále budeme rozšiřovat na přání zákazníků. K nástřiku podnoží používáme dvousložkové polyuretanové barvy dle vzorníku RAL.

 

Postup

  • Nástřik základní barvy
  • Tmelení, broušení
  • Nástřik vrchní dvousložkové barvy-lakování
  • Lakování-vypálení

Licí epoxidová pryskyřice

Licí pryskyřice je tekutá pryskyřice, kterou využíváme k výrobě našich produktů. Tyto epoxidové (licí pryskyřice) jsou chemicky odolné, tvarové stálé, čiré a tvrdé. Mají dobrou tepelnou odolnost. Licí pryskyřice – odlévací pryskyřice a transparentní pryskyřice můžeme barvit a tónovat různýmy k tomu určenými pigmenty. Nebo lze do licích pryskyřic vmíchat různé svítící prášky pro fotoluminiscenční efekty. Vzniká svítící pryskyřice. Do pryskyřice na odlévání můžeme přidat metalické prášky různých barev. Tímto spojením vznikají efekty řek, leštěných nerostů, oceánů, oblohy a dalších jedinečných obrazců.

Tato technologie výroby je kvůli exotermickým reakcím v pryskyřici časově náročná a výrobek opouští naše brány cca za 3 až 4 týdny.