O výrobě

OSMO Top olej 

Osmo Oil Top pdf

TOP OSMO OIL je speciální kombinace oleje a vosku k úpravě kuchyňských pracovních desek, stolových desek a povrchu nábytku. Povrch dřeva zůstane přírodně matný a nevznikne umělý plastový povrch. Nátěr se vyznačuje zvláštní tvrdostí a odolností povrchu a má velmi snadnou údržbu. Odpuzuje vodu a nečistoty. Osmo Top Olej je založen na bázi přírodních rostlinných olejů a vosků. Má otevřené póry, neodprýskává, ani nepraská nebo se neodlupuje. Povrch je odolný vůči chemikáliím používaným v domácnosti jako víno, pivo, cola, káva, čaj, ovocné šťávy, mléko, voda atd. dle DIN 68861-1C.                   

ADLER Legnopur   Lak matný, lesklý

lak polyuretanový lak ADLER-lignopur pdf
Bezaromátový dvousložkový polyuretanový lak určený pro krycí lakování nábytku a prvků v interiéru na bázi rozpouštědel s velmi dobrou mechanickou a chemickou odolností, vynikající světlo stálostí a výraznou kresbou pórů na plochách lakovaných s otevřenými póry, který se vyznačuje dobrou nestékavostí na svislých plochách.
  • Vhodné na dětské hračky, odolává všem potravinářským tekutinám
  • A + emise těkavých látek
  • Bez zápachu
  • Velmi dobrá světlostálost
  • Bez těžkých kovů
  • Rychlé schnutí
 
 

Lignofix Epoxidový dvousložkový lak lesklý

TL Lignofix EPOXIDOVÝ DVOUSLOŽKOVÝ LAK pdf Lignofix Epoxidový dvousložkový lak používáme v kombinaci s včelím voskem pro styk s potravinami. Dvousložkový epoxidový lak je určený k lesklým transparentním nátěrům korku, dřeva, dřevovláknitých desek, překližek v interiéru.

Včelí vosk pro ošetření nábytku a dřeva

Včelí vosk pro ošetření nábytku a dřeva pdf Včelí vosk, lehká emulze je určena pro ošetření dřevěného lakovaného, matného i lesklého nábytku, starožitností, dřevěných obkladů, dveří, podlah a dalších výrobků z masivu i dýhovaného dřeva a také proutěného nábytku a korku.

Lněný olej – napouštěcí prostředek

Lněný olej – napouštěcí prostředek pdf Lněný olej – napouštěcí prostředek. přírodní rafinovaný olej bez ekologické zátěže, moderní nátěr.

VILLA NOVA Pasta ze Včelího Vosku

VILLA NOVA Pasta ze Včelího Vosku pdf VILLA NOVA pasta ze včelího vosku je určena pro povrchovou úpravu výrobků ze dřeva, jak surových tak i lakovaných. Pasta je naprosto přírodní nátěrovou látkou určenou pro ochranu veškerých výrobků ze dřeva v interiéru.      
Designové podnože z ocelových jaklů a hlazených kulatin nabízíme dle vyrobených vzorů, které nadále budeme rozšiřovat na přání zákazníků. K nástřiku podnoží používáme KOMAXIT dle vzorníku RAL.
 

Postup

  • Pískování
  • Nástřik základní barvy
  • Nástřik vrchní dvousložkové barvy-lakování
  • Lakování-vypálení

Licí epoxidová pryskyřice.

Licí pryskyřice je tekutá pryskyřice, kterou využíváme k výrobě našich produktů. Tyto epoxidové (licí pryskyřice) jsou chemicky odolné, tvarové stálé, čiré a tvrdé. Mají dobrou tepelnou odolnost. Licí pryskyřice – odlévací pryskyřice a transparentní pryskyřice můžeme barvit a tónovat různýmy k tomu určenými pigmenty. Nebo lze do licích pryskyřic vmíchat různé svítící prášky pro fotoluminiscenční efekty. Vzniká svítící pryskyřice. Do pryskyřice na odlévání můžeme přidat metalické prášky různých barev. Tímto spojením vznikají efekty řek, leštěných nerostů, oceánů, oblohy a dalších jedinečných obrazců. Tato technologie výroby je kvůli exotermickým reakcím v pryskyřici a dokonalému prosíťování časově náročná a výrobek opouští naše brány cca za 4 až 5 týdnů od zalití.